Demolice a demontáže

Poptáváte ruční bourání a drobné demoliční práce, pálení železných konstrukcí, vyklízení objektů, odvoz odpadu včetně nakládky, autodopravu? Tak na to jsme tady my! Obraťte se na nás a navrhneme vám řešení.

Rychlý průběh má úvodní přípravná fáze i fáze zpracování plánu prací s výstupem v podobě brzkého termínu realizace. Stejně rychlý pak je samotný průběh demoličních i veškerých následných prací až do závěrečného předání komplexně vyklizeného a pro další činnosti připraveného areálu - objektu.

Demoliční a bourací práce - nabídka služeb:

 • demolice obytných, výrobních, skladových a jiných objektů - jak celků, tak jejich dílčích částí
 • likvidace vyřazených strojních zařízení i celých výrobních parků, skladových a jiných zemědělských či průmyslových areálů
 • bourání nevyužívaných, zastaralých či okolí a veřejnosti nebezpečných staveb
 • demontáž strojů a jiných technologických zařízení včetně odvozu a finálního zpracování
 • rozebírání technologických celků a zařízení a strojů s ohledem na eliminaci rizik nehod a úrazů
 • zpracování veškerého materiálu, samozřejmostí precizní třídění a důraz na ekologii celého procesu

Zajišťujeme demolice & odstraňování všech typů objektů

 • demolice továren a dalších výrobních areálů
 • demolice starých rodinných domů a vil, činžovních i panelových domů
 • demolice funkčních a technologických celků – demolice jeřábů, kotelen, výrobních linek aj.
 • demolice celých průmyslových objektů, areálů a parků

Provádíme ruční i strojní bourání bez ohledu na použitý materiál

 • demontáž a likvidace ocelových konstrukcí a budov z oceli či jiných kovů

Demolice

V praxi probíhají demolice objektů tak, že stavbu srovnáme se zemí bagrem nebo buldozerem. Pokud to není efektivní nebo technicky možné, používáme k demolici řezání plamenem (například u ocelových konstrukcí) či jiné metody. Suť a jiný stavební odpad odklízíme vlastními silami – mechanicky, případně ručně. Na základě dohody rádi zajistíme také drcení odpadu. Rozdrcený stavební odpad je tak připraven do další použití.

Bourací práce

Zajišťujeme bourání živic a betonů, demolice ocelových konstrukcí či rozbíjení betonů. Samozřejmou součástí demoličních prací je i v tomto případě nakládka a odvoz suti a vybouraného materiálu. V případě zájmu může být součástí bourací činnosti i nadrcení stavebního materiálu pro pozdější využití.

Demolice staveb

Demolice a další bourací práce nejsou přímo zemní práce, neboť v první řadě nejde o úpravu terénu, ale odstranění vysloužilých objektů. Zemní práce na demolici pak navazují a to buď formou terénní úpravy pro přípravu následného využití prostoru anebo formou výkopových prací při zakládání nové stavby v prostoru. Kromě samotné demolice objektů nebo staveb zajišťujeme také odvoz a úklid.

Naši pracovníci Vám zajistí kompletní servis v oblasti:

 • Vyklízení velkých komerčních objektů a vyklízení nebytových prostor
  • Po dohodě vyklidíme i velké průmyslové objekty, garáže, prostory firem včetně skartace citlivých materiálů a likvidace elektroodpadu.
 • Vyklízení provozoven, skladů, dílen,…
  • Ať už renovujete zařízení prodejny, zázemí provozovny, dílnu či jiné prostory, nebo jsou tyto místnosti určeny pouze k vyklizení, neváhejte nás kontaktovat.

Průběh vyklízení

Nejdříve se s Vámi domluvíme na prohlídku prostoru určeného pro vyklizení. Konzultaci včetně předběžné kalkulace poskytujeme zdarma. V případě Vašeho souhlasu a domluveného termínu vyklízení proběhnou vyklízecí práce a následně úklid, roztřízení, příp. rozmontování nábytku, naložení, odvoz a ekologická likvidace odpadu.

Myslíme i na to, že ne každý má možnost vzít si kvůli vyklízení dovolenou, v takovém případě se domluvíme na půjčení klíčů a vyklízení může proběhnout zcela bez ztráty vašeho času.

Zajistíme pro Vás kvalitní kompletní demoliční a bourací práce včetně likvidace odpadu na klíč v Praze a okolí, za pomoci hydraulického kladiva nebo čelních nakladačů a otočných bagrů kategorie 1 – 5 t. Bourací práce a demolice zařídíme včetně všech formalit, za dobrou cenu a s ohledem na ochranu životního prostředí.

Zajistíme bourací práce betonových, ocelových a dalších konstrukcí včetně drcení stavebního materiálu a odvoz k recyklaci pro jeho další využití. Bourací práce nabízíme včetně následného úklidu.

Profesionální demoliční práce provádíme s maximálním ohledem na ochranu osob i majetku nacházejícího se v bezprostředním okolí demolice. Disponujeme veškerou potřebnou technikou pro rychlou, efektivní a bezpečnou práci. Součástí demolice je také odstranění veškerého stavebního odpadu a suti a úklid.

Co nabízíme?

 • Demoliční a bourací práce staveb a průmyslových areálů
 • Demolice střech a komínů
 • Bourací práce a demolice garáží, plotů apod.
 • Likvidaci veškerého vzniklého odpadu včetně zajištění skládky

Demoliční a bourací práce zařídíme kompletně od vyřízení všech potřebných povolení, přes zajištění bezpečnosti, až po odvoz a likvidaci odpadu. Nabízíme také bourací práce a demontáže objektů na těžko přístupných místech.

Bourací práce a demolice jsou zakončeny odvozem odpadu na skládku a případnou ekologickou likvidací v recyklačním středisku.

Bourací práce

 • Strojní demolice železobetonových a betonových staveb
 • Recyklace materiálů

Garance pouze naší firmy CELIA – CZ

U NÁS PENÍZE DOSTANETE! 

Platby na účet provádíme zdarma! Připravte si s sebou správné

číslo účtu. Peníze odesíláme průběžně.