JSME VÁM BLÍZKO, PLATÍME VČAS

Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo, plech, litinu, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, autobaterie, katalyzátory, kabely, chladiče, elektromotory, olovo, zinek, cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás.

Materiál předáváme k dalšímu zpracování, případně sami třídíme, nebo expedujeme přímo do českých i evropských hutí.

 

Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci. V síti našich sběren Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku. Ceníky pro výkup jsou pravidelně aktualizovány, řídí se vývojem cen na burze a v jednotlivých hutích v ČR i zahraničí. Jsme schopni Vám připravit nabídku na míru, včetně výborné ceny, služeb- odvozu a platby dle Vašich požadavků.

Společnost byla založena v roce 2004 a původní majitelka MVDr. Laura Kochová na ni provozovala zejména výrobu kosmetických prostředků. V současnosti společnost provozuje Sběrny železných, neželezných kovů a papíru pod značkou VÝKUP KOVŮ.

CELIA – CZ s.r.o. je od srpna 2011 ve vlastnictví Ing. Karla Kocha. V této době také zahájila svou činnost sběr a výkup odpadů – zejména kovových v Řepici- Strakonicích provoz 01. V červnu 2012 převzala od společnosti KOCH DIORIT a.s. sběrnu v Čimelicích – Rakovice 123 02 a otevřela svoje další provozy vNádražní 10 Praha 5 Smíchov 05Příbramská 506 Dobříš 04 a Lety 30 03. Od začátku roku 2013 jsme otevřeli provoz 06 Planá 34 u Českých Budějovic a v březnu 2013 provoz 07 Český Krumlov. V září 2013 jsme začali činnost na provozu 08 Čkyně, která byla odkoupena od původního provozovatele. V listopadu 2013 jsme otevřeli provoz 09 Sepekov. Nyní provozujeme sběrnu Poskier Březnice 10. Od podzimu 2014 Votice11. Od začátku roku 2015 Vodňany 12 a Soběslav13. V srpnu 2015 působíme v převzaté provozovně Jindřichův Hradec 14.

Služby. Digitální váhy na všech provozovnách jsou pravidelně ověřovány a jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství od Vás.

 

Pro Vaši KARIÉRU v naší společnosti nás oslovte

V Letech dne 3. 10. 2015

CELIA – CZ s.r.o.
Zalužany 99, 26284
IČ: 26082659
Ing. Karel Koch

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.:382 274 204

 

Evropský fond pro regionální rozvoj

Název projektu: Výměna strojního vybavení společnosti Celia-CZ s.r.o. 

Registrační číslo projektu: CZ.01.3.10/0.0/0.0/18_183/0016792

Popis projektu: cíle a výsledky projektu. Postačí stručně, například: Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je zefektivnění výroby s nižší ekologickou stopou a výrazná úspora energie. Předpokládá se výměna stávajících technologií, které mají relativně vyšší spotřebu paliva. Předmětem předkládaného projektu je výměna strojního vybavení společnosti. Po realizaci projektu se sníží konečná spotřeba energie během výrobní činnosti. Dojde také k snížení energetické náročnosti (snížení CO2), úspoře energií v procesu výroby, úspoře nákladů na opravy, lepší ekonomice výroby, efektivnější výrobě, zlepšení pracovního prostředí, zvýšení konkurenceschopnosti společnosti a celkovému rozvoji společnosti. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.

 

Výkup kovů, výkup odpadu - Celia - cz s.r.o.

Vítejte na webových stránkách společnosti CELIA - CZ s.r.o. , která se zabývá výkupem kovů, papíru a europalet. Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo plech litinu nerez hliník měď bronz mosaz autobaterie katalyzátory kabely chladiče elektromotory olovo zinek cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás. Střelte svůj odpad!

Garance pouze naší firmy CELIA – CZ

U NÁS PENÍZE DOSTANETE! 

Platby na účet provádíme zdarma! Připravte si s sebou správné

číslo účtu. Peníze odesíláme průběžně.