JSME VÁM BLÍZKO, PLATÍME VČAS

Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo, plech, litinu, nerez, hliník, měď, bronz, mosaz, autobaterie, katalyzátory, kabely, chladiče, elektromotory, olovo, zinek, cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás.

Materiál předáváme k dalšímu zpracování, případně sami třídíme, nebo expedujeme přímo do českých i evropských hutí.

 

Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci. V síti našich sběren Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku. Ceníky pro výkup jsou pravidelně aktualizovány, řídí se vývojem cen na burze a v jednotlivých hutích v ČR i zahraničí. Jsme schopni Vám připravit nabídku na míru, včetně výborné ceny, služeb- odvozu a platby dle Vašich požadavků.

Společnost byla založena v roce 2004 a původní majitelka MVDr. Laura Kochová na ni provozovala zejména výrobu kosmetických prostředků. V současnosti společnost provozuje Sběrny železných, neželezných kovů a papíru pod značkou VÝKUP KOVŮ.

CELIA – CZ s.r.o. je od srpna 2011 ve vlastnictví Ing. Karla Kocha. V této době také zahájila svou činnost sběr a výkup odpadů – zejména kovových v Řepici- Strakonicích provoz 01. V červnu 2012 převzala od společnosti KOCH DIORIT a.s. sběrnu v Čimelicích – Rakovice 123 02 a otevřela svoje další provozy vNádražní 10 Praha 5 Smíchov 05Příbramská 506 Dobříš 04 a Lety 30 03. Od začátku roku 2013 jsme otevřeli provoz 06 Planá 34 u Českých Budějovic a v březnu 2013 provoz 07 Český Krumlov. V září 2013 jsme začali činnost na provozu 08 Čkyně, která byla odkoupena od původního provozovatele. V listopadu 2013 jsme otevřeli provoz 09 Sepekov. Nyní provozujeme sběrnu Poskier Březnice 10. Od podzimu 2014 Votice11. Od začátku roku 2015 Vodňany 12 a Soběslav13. V srpnu 2015 působíme v převzaté provozovně Jindřichův Hradec 14.

Služby. Digitální váhy na všech provozovnách jsou pravidelně ověřovány a jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství od Vás.

 

Pro Vaši KARIÉRU v naší společnosti nás oslovte

V Letech dne 3. 10. 2015

CELIA – CZ s.r.o.
Zalužany 99, 26284
IČ: 26082659
Ing. Karel Koch

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Tel.:382 274 204

Výkup kovů, výkup odpadu - Celia - cz s.r.o.

Vítejte na webových stránkách společnosti CELIA - CZ s.r.o. , která se zabývá výkupem kovů, papíru a europalet. Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo plech litinu nerez hliník měď bronz mosaz autobaterie katalyzátory kabely chladiče elektromotory olovo zinek cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás. Střelte svůj odpad!

Garance pouze naší firmy CELIA – CZ

U NÁS PENÍZE DOSTANETE! 

Platby na účet provádíme zdarma! Připravte si s sebou správné

číslo účtu. Peníze odesíláme průběžně.

Opatření jednatele - COVID-19

Z důvodu možného ohrožení zdraví v souvislosti s prokázáním koronaviru a nemocí nemocí COVID-19, kdy platí na území České republiky NOUZOVÝ STAV se vydává toto bezpečnostní opatření.

Všichni zaměstnanci společnosti jsou povinni dbát zvýšené opatrnosti, řídit se pokyny a respektovat je, bránit rozšíření viru a chovat se zodpovědně.

Při vstupu do areálu společnosti mohou být podrobeni zaměstnanci i návštěvy bezkontaktnímu měření tělesné teploty, přičemž v případě pozitivního zvýšení teploty nebude osoba vpuštěna do areálu společnosti, a je povinna vyhledat bezodkladně lékařské vyšetření.

Stejně tak návštěvy nesmí být bez roušky vpuštěny do provozovny. Z vozu vystoupí až na pokyn obsluhy, jsou povinny dodržovat 2metry odstup a nevstupovat do kanceláře. Doklady budou předány přes okénko, nebo venku.