JSME VÁM BLÍZKO, PLATÍME VČAS

Výkup kovů

Naše společnost se zabývá zejména výkupem železných a neželezných kovů. Kovový odpad přebíráme a vykupujeme pro jeho další zpracování využití a recyklaci.V síti našich sběren Vás obslouží ochotný personál, který převezme vaše kovy dle platné legislativy a aktuálního ceníku. Ceníky pro výkup jsou pravidelně aktualizovány a řídí se vývojem cen na burze a v jednotlivých huťích v ČR i zahraničí.

Železo

Jako železo je přebírán zejména plech, litina, silný materiál až do kategorie nad 1cm. Odpad má být čistý a jednodruhový. Rozměrnější nebo kombinované celky může naše obsluha dopracovat do žádoucího stavu- může být zohledněno v ceně. Zejména nejsou přebírány plechovky od barvy, spreje, věci s olejovými náplněmi, nebo jimi znečištěné, pietní předměty, železniční vybavení, dopravní značky a kanály bez potvrzení odborné firmy. Železný šrot je nezbytný pro výrobu nové oceli. Výrobou 1tuny železa z železného šrotu se ušetří až 2tuny černého uhlí, 4tuny železné rudy a 70hodin lidské práce.

Hliník

Hliník je nemagnetický kov typické barvy. Při výkupu se dělí na plech a litý (případně profily, elektrovodný a další). Je přebírán jako čistý jednodruhový materiál.

Meď, bronz, mosaz

Jsou mezi dražšími barevnými kovy. Také proto se velmi dbá na kvalitu přijímaných materiálů.

Elektromotory

Ve větších celcích jsou snadno oddělitelné a k předání samostatně. Nemají být spojeny s převodovkami, nebo litinovými nálitky. Menší elektromotůrky bývají zabudovány v elektrozařízeních. Tam demontáž nedoporučujeme. Předejte raději celé zařízení a demontáž ponechte odborné firmě.

Výkup papíru

Na většině sběren (dopředu se informujte) provádíme výkup papíru. Papír vykupujeme roztříděný v čistém a suchém stavu ve dvou kategoriích:

  • noviny, časopisy, letáky
  • karton, lepenka

Suroviny shromažďujeme a předáváme k dalšímu zpracování v papírnách.

Elektrické spotřebiče

Elektrický spotřebič je elektrické zařízení používané v domácnostech, v dílnách a pod. využívající ke své činnosti elektrickou energii.Zlikvidovat na pobočkách můžete veškeré zařízení odebírající elektrický proud např.: pračky,ledničky,sporáky,elektrické přímotopy,elektrické nářadí,počítače,televizory,mobilní telefony atd.

Olověné akumulátory

Olověný akumulátor je sekundární galvanický článek s elektrodami na bázi olova, jehož elektrolytem je kyselina sírová.Obsah akumulátoru je velice nebezpečný a zdraví škodliví .Likvidaci ponechte odborné firmě.

Výkup kovů, výkup odpadu - Celia - cz s.r.o.

Vítejte na webových stránkách společnosti CELIA - CZ s.r.o. , která se zabývá výkupem kovů, papíru. Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo plech litinu nerez hliník měď bronz mosaz autobaterie katalyzátory kabely chladiče elektromotory olovo zinek cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás. Střelte svůj odpad!

Garance pouze naší firmy CELIA – CZ

U NÁS PENÍZE DOSTANETE! 

Platby na účet provádíme zdarma! Připravte si s sebou správné

číslo účtu. Peníze odesíláme průběžně.