JSME VÁM BLÍZKO, PLATÍME VČAS

Název projektu :  „Výměna strojního vybavení společnosti Celia-CZ s.r.o.

Registrační číslo projektu : CZ.01.3.10/0.0./0.0./18_183/0016792

 

Popis projektu -  cíle a výsledky projektu :

Projekt je realizován v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Cílem projektu je zefektivnění výroby s nižší ekologickou stopou a výrazná úspora energie. Předpokládá se výměna stávajících technologií, které mají relativně vyšší spotřebu paliva. Předmětem předpokládaného projektu je výměna strojního vybavení společnosti. Po realizaci projektu se sníží konečná spotřeba energie během výrobní činnosti. Dojde také k snížení energetické náročnosti (snížení CO2), úspoře energií v procesu výrovy, úspoře nákladů na opravy, lepší ekonomice výroby, efektivnější výrobě, zlepšení pracovního prostředí, zvýšení konkurenceschopnosti společnosti a celkovému rozvoji společnosti. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.    

Provozovna DOBŘÍŠ byla přestěhovaná na nové místo.

Vlakové nádraží pod betonárkou -od Lidlu za žel. přejezdem první odbočka do leva, od Prahy těsně před žel.přejezdem do prava.

Telefon +420 775 605 977

Otevřeno PONDĚLÍ AŽ SOBOTA OD 9:00 DO 16:00 hod.

Vážení zákazníci na státem uzavřené svátky máme zavřeno.

13.4.2020 Velikonoční pondělí - ZAVŘENO

-------------------------

DÁLE ZAVŘENO:

8. 5. - Den vítězství

28. 9. - Den české státnosti

28. 10. – Den vzniku samostatného československého státu

24. 12. – Štědrý den – otevřeno je jen do 12 hodin

25. 12. – 1. svátek vánoční

26. 12. – 2. svátek vánoční

Provozovny otevřeny. Otevírací doba je u každé pobočky jiná. Aktuální informace o otevírací době je v detailu každé provozovny.

Výkup kovů, výkup odpadu - Celia - cz s.r.o.

Vítejte na webových stránkách společnosti CELIA - CZ s.r.o. , která se zabývá výkupem kovů, papíru a europalet. Naše firma se zabývá výkupem železných a neželezných - barevných kovů. Vykupujeme zejména železo plech litinu nerez hliník měď bronz mosaz autobaterie katalyzátory kabely chladiče elektromotory olovo zinek cín a další kovy. Digitální váhy na všech provozovnách jsou zárukou přesného vážení s možností kontroly. Nabízíme možnost zpracování a odvozu většího množství odpadu od Vás. Střelte svůj odpad!

Garance pouze naší firmy CELIA – CZ

U NÁS PENÍZE DOSTANETE! 

Platby na účet provádíme zdarma! Připravte si s sebou správné

číslo účtu. Peníze odesíláme průběžně.